ANASAYFA ÜRÜNLERIMIZ KULLANIM DESTEK ILETISIM  
 

 

Ürünlerimiz

Standart SmartPts Plaka Tanıma Yazılımı, Sorgulama, Raporlama
Site

SmartPts Plaka Tanıma Yazılımı yardımıyla site giriş-çıkış araç yönetimini gerçekleştirir. Site sakinlerine ait araç plakaları kaydedilir ve bu araçların kapıya gelmesiyle birlikte bariyer otomatik olarak açılır. Giriş-çıkış yapan tüm araçlar resimleriyle birlikte kaydedilir. Geriye yönelik kayıtlar incelenebilir, raporlanabilir.

Otopark

SmartPts Plaka Tanıma Yazılımı ve otopark işletmek için gerekli otopark otomasyon yazılımını içermektedir. SmartPts Otopark ile otopark işletmelerindeki kaçaklar önlenebilir. Otopark abonelerinin kaydına izin verir.  Araçların giriş-çıkış zamanlarını kaydederek otopark ücretini otomatik hesaplar.  Tüm giriş-çıkışlar resimleriyle birlikte kaydedilir. Araç bazında sorgulama yapılabilir.

Otoyol

SmartPts Plaka Tanıma Yazılımı ve SmartPts Polnet Sorgulama ve Yönetim Yazılımını içerir, SmartPts Otoyol, Emniyet Müdürlükleri, Belediyeler vb. kamu kurumlarına özel olarak hazırlanmıştır. Otoyollarda 180 km/h hıza kadar plaka tanıma yapabilir. Kaçak, çalıntı, suçlu araçları otomatik yakalar.  Araçların hızlarını ve hız ihlallerini saptar. Gerekli alarmları ve sirenleri çalıştırır, raporlar üretir.

Server

ROCK MOUNT KİLİTLİ 4 FANLI 4U ENDÜSTRİYEL KASA

INTEL QUADCORE 8MB 1066MHz 4 ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ

SC-775 SES+LAN+SATA 1333 FSB ANAKART

4 GB DDR2 1066MHZ HYPERX SOĞUTUCULU RAM

256/512 VGA DVI DDR2 EKRAN KARTI

420W 24 PIN BAGLANTI PFC POWER SUPPLY

DVDRW

MEMORY KART OKUYUCU

SMARTPTS VIDEO CAPTURE KARTI

 

 

Copyright © 2008 SmartPts
SmartPts®, Bilge Teknoloji Ltd. Şti.´nin tescilli ticari markası olup tüm hakları saklıdır...